Çatı Kaplama

ROOFINOX® PASLANMAZ ÇELİK ÇATI KAPLAMA

Çatı, Cephe ve Yağmur Suyu İndirme Sistemleri

Roofinox® ile çatı ve cephelerde kenet sistem uygulanabilir.

Kenet çatı ve cephe sistemlerinde "paslanmaz çelik" malzemenin uygulanabilmesi için mekanik ve yüzey özellikleri geliştirilmiştir. Çatı kenet makinesine uyumlu bobinler ile kenet sistem yapılabildiği gibi, mükemmel lehimleme performansına da sahiptir.

Roofinox® Classic Çatı Kaplama

Eşsiz fırça ile haddelenmiş yüzeyi sayesinde 4 kat daha fazla mat olarak görünür. Uygulama işlemi çok kolaydır çünkü Roofinox® %20 daha yumuşaktır. %88 daha az parlaklık seviyesi için özel yüzey alternatifi sunar.

Fırça Haddeli Paslanmaz Çelik özelliği kendini temizleme etkisi yaratır. Özel üretim prosesi nedeniyle %100 doğal yüzey (lamine edilmemiş) sunar. Modifiye edilmiş üretim süreci daha yüksek korozyon direnci sağlar. Mükemmel lehimlenebilirlik için özel yüzey yapısına sahiptir. Son derece kolay temizlenir.

 

Roofinox® Pearl Çatı Kaplama

Benzersiz boncuk püskürtme yüzeyi sayesinde ultramat görüntüsü vardır. İşlemesi çok kolay, çünkü Roofinox® %20 daha yumuşaktır.

Özel yüzeyi sayesinde piyasada en düşük yansımaya sahiptir. Özel üretim işlemleri sayesinde %100 doğal yüzey (lamine edilmemiş) sunar.

Modifiye edilmiş üretim süreci daha yüksek korozyon direncini garantiler. Mükemmel lehimlenebilirlik için özel yüzey yapısı vardır. Son derece kolay temizlenir.

 

Roofinox® Plus Çatı Kaplama

0,40mm kalınlıktaki paslanmaz çelik desenli yüzeyi sayesinde, yüzey tutarlılığında önemli bir artış sağlar. Üstelik metrekare başına %20 tasarruf etmenize yardımcı olur.

Roofinox® Plus 0,40 mm ürünündeki daha pürüzsüz bir görünüm için optik ışık kırılması malzemede dikkat çeken bir diğer özelliktir. Ayrıca yüzeyin desenli yapısı olası uygulama hatalarını da saklar.

Uygulama esnasında oldukça dayanıklı olan bu model, fırtınalara karşı da daha dirençlidir. Kabartmalı yüzeyi mükemmel bir lehimlenebilirlik özelliği katmaktadır.

 

Roofinox® Zinn Çatı Kaplama

Patina zarif bir kalay grisi yüzeyi yaratır. Havaya maruz kaldıkça patina süreci devam eder.

Tüm çatı tipleri için ideal. Kalay kaplama mükemmel bir krom çeliğine ilave edilmiştir. Nikelsiz paslanmaz çelik fiyatl avantajı sunar.

Kalay kaplama sayesinde mükemmel lehimlenebilirlik %100 geri dönüştürülebilir

Roofinox Paslanmaz Çelik Dış Cephe Kaplama Modelleri