Neden Mavis Renkli Çinko Çelik

NEDEN MAVİS® RENKLİ ÇİNKO ÇELİK?

Çatı, Cephe ve Yağmur Suyu İndirme Sistemleri

Mavis® Renkli Çinko Çelik Kaplama Sistemlerinin Özellikleri ve Avantajları

Mavis® UV ışınlarına ve korozyana karşı son derece dayanıklı olup, sağlamlığı sayesinde montaj esnasında deforme olmaz, çizilmez. Her iklim şartında üstün performans gösteren Mavis® Renkli Çinko Çelik, atoksit ve %100 geri dönüşümlüdür. Mavis® Renkli Çinko Çelik Kenetli metal sistemleri için hem uzun ömür, hem de düşük maliyet garantisini verebilen eşsiz bir malzemedir.

Mavis® renkli çinko çelik kaplama malzemesi, boyalı sac kenetten çok daha dayanıklı ve kolay şekil aldığından dolayı mükemmel bir uygulama deneyimi yaşatır. Mavis® renkli çinko çelik kondisyonu, DX53D bazlı ürün grubu olduğu için daha kolay şekil aldığından çatı ve cephe kaplamaları için tercih edilir.

Mavis® renkli çinko çelik mukavemeti ve sınırsız şekillerin üretilebileceği esnek alaşımın kombinasyonu olan bir malzemedir. Bakırın doğal tonları, grinin çeşitli tonları ve klasik koyu kahve gibi renk seçenekleri sayesinde geleneksel ve yenilikçi mimari tüm yapılar için uygundur.

Mavis® renkli çinko çelik, bakırın orijinal tonunu sunabilen tek boyalı çelik ürünüdür. Bakırdan tek farkı ise; düşük maliyetli olmasıdır. Garantisi, uzun ömrü, kolay şekil alması ve bakır tonuna en yakın ekonomik alternatif olması malzemeyi dünyada en çok tercih edilen çatı ve cephe kaplama sistemleri arasına sokmuştur.

Kısaca Mavis® renkli çinko çelik, yüksek kalitede çatı cephe kaplamaları, yağmur indirme sistemleri ve aksesuarları üretiminde üst düzey kaplamalı boyalı çelik malzemeyi ifade eder. 

Geleneksel ve Yenilikçi Tüm Mimari Yapilara Uygun

Konik, Konveks, Konkav ve Diger Karmasik Tüm Sekilleri Alir.

Özel K2 Kaplamasi Sayesinde; Renk Solmasi, Asinma, Çizilme ve Korozyana Karsi Son Derece Dayanikli

Kolay ve Hizli Uygulama

Genis Renk Seçenegi

Uzun Ömürlü ve Bakim Gerektirmez

20 Yila Kadar Malzeme Garantisi

ISO, CE Sertifikalari

ECCA ve EN Standartlarinda Üretim

Ekolojik ve Geri Dönüstürülebilir