ÇATI VE CEPHE KAPLAMA MALZEMELERİ

Çatı ve Cephe Kaplama Malzemeleri

 

Karace mimari çatı ve cephe kaplama malzemelerinin Türkiye temsilciliği ve satışını yapmaktadır. Çatı ve Cephe Uygulamalarında sizlere en uygun çözümleri sunmak için teknolojiyi ve sektörün yeniliklerini takip eder. 14 yıldır sektöründe lider firmaların Türkiye temsilciliğini yapmakta olan Karace hem malzeme hem de bu malzemelerin uygulanması için gerekli olan makine desteği ile uçtan uca sunduğu çözümlerle hayatınızı kolaylaştırır.

Kataloğumuz için tıklayınız...


VMZINC®
Titanyum Çinko

VMZINC® geleceğin mimari malzemesi olarak değerlendirilmekte ve mimari açıdan sınırsız yaratıcılığa olanak sağlamakta ve kırsal alanlarda 120 yılı aşkın ömre sahiptir.


ROOFINOX®
Paslanmaz Kenet Çatı

İlklerin öncüsü Roofinox® paslanmaz çeliği kenet çatı ve cephe sistemlerinde uygulanması için geliştiren dünyadaki tek markadır. En önemli ayırt edici özelliği, Alaşımın içindeki kromun  havada ki oksijen ve su ile birleşerek üzerinde görünmez koruyucu bir tabaka oluşturması ve korozyon direncini arttırmasıdır.


VESTIS®
Alüminyum

Vestis® Çatı ve Cephelerde Kullanılmak üzere üretilmiş, diğer alüminyum malzemelerden dayanıklılılığı, yüzey kalitesi ve özel renk serileriyle ayrılan nitelikli bir kaplama malzemesidir. Sadece VESTIS'te bulunan, eşi benzeri olmayan yüzeyler ile bakırdan, corten çelik görünüme, titanyum çinko quartz yüzeyden, mat antrasit siyah tonuna kadar etkileyici görsellik yakalanır.


MAVIS®
Renkli Çinko Çelik

Mavis® Uzun Arge Çalışmaları Neticesinde Çatı ve Cephelerde Kullanılmak Üzere, Olağanüstü Özelliklere Sahip Malzemeyi Mimarların Beğenisine Sunmaktadır. Boyalı sacdan çok daha uzun ömürlü, dayanıklı, UV ışınları ve korozyona karşı 20 Yıl üreticisi garantisi sunan en ekonomik ve nitelikli kaplama malzemesidir.

 

 

 

Çatı Aksesuarları