VMZINC TİTANYUM ÇİNKO

VMZİNC  TİTANYUM ÇİNKOVMZINC 
Titanyum Çinko

Modern ve Geleneksel Mimaride Bir Dünya Markası

VMZINC, 178 senelik geçmişe sahip titanyum çinko üreten Umicore Grup’un Uluslararası Yapı ürünleri markalarından biridir.

VMIZNC, geleceğin mimari malzemesi olarak değerlendirilr ve mimari açıdan sınırsız yaratıcılığa imkan sağlar.

VMZINC, ISO 9001 kalite standartlarında üretilir, Avrupa normu EN 988’i sağlayacak şekilde %99,995 saf çinko kullanımını garanti eder, titanyum ve bakır bileşenler katılarak son alaşım elde edilir.

Bu standartlarında ötesine geçerek, tüm ürünler, daha yüksek seviyelerde kimyasal ve mekanik özellikleri (eğilme, bükme, çekme, uzama, direnç tolerans değerlerini) karşılayan PREMIUMZINC kalite sertifikası ile üretilir.

Demir dışı bir metal olan VMZINC, doğal yollarla karbondioksit ve su ile tepkimeye girerek, yüzeyde hidro-karbonattan oluşan koruyucu tabaka patinayı oluşturur. Böylece atmosfer etkilerine karşı kendini korur, korozyona karşı yüksek dayanım kazanır. Titanyum çinko yüzeyinde oluşabilecek her türlü çizik, patina tabakası sayesinde kısa sürede kaybolur.

VMZINC, kırsal alanlarda 120 yıl, deniz kıyısında 70 yıl, endüstriyel şehirlerde 50 yılı aşkın ömre sahiptir. Karace Çatı ve Cephe Sistemleri, Vmzinc Türkiye resmi distribütördür.

Vmzinc titanyum çinko çatı ve cephe sistemleri sayfamızı ziyaret edebilir ya da Vmzinc Türkiye resmi distribitörü Karace hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.