Yüzey Renk Seçenekleri

VESTIS - ÇATI VE DIŞ CEPHE YÜZEY RENKLERİ

Vestis, yapı sektörü için yassı haddelenmiş ürünler içerisinde, UNI EN 485-2 ve UNI EN 573-3 standartlarına göre çok yüksek kaliteli bir performans bir ürünüdür. Mekanik dayanımı yüksek, sağlam, esnek, uzun ömürlü, oldukça hafif, korozyona ve deformasyona karşı dayanıklı bir malzemedir. Vestis, tüm bu özelliklerle birlikte, çok özel renklendirmelere sahiptir. Uygulanan yapıya, yıllar içinde verdiği romantik ve değerli görünüm, birçok kişi için tercih sebebidir. Tüm Vestis ürünleri; 40 yıl renk ve anti korozyon garantisi ile güvenle uygulanabilir. 

Vestis Green

Bakırın patinalı yeşil yüzeyini gösterir. Patinalı doğal yeşil görünümlü yüzey dokusu ile yaratıcı olanaklar sunar. Tüm yapı malzemeleriyle mükemmel bir uyum sağlar.

“Vestis Green” renk serisi ile projelerde uygun maliyete, bakırın yeşil patina görünümlü yüzeyi kolaylıkla yakalanır.

 

Vestis Copper

Doğal kızıl bakır yüzeyin, korunmuş halini sunar. Hafif patinalı yüzey sağlayarak, yeni uygulanmış doğal bakır görünümünün etkisini verir.

"Vestis Copper" serisi ile bakırın prestijli görünümü ortaya çıkar ve zaman içinde istenmeyen renk değişimleri yaşanmaz.

 

 

Vestis Grey

Titanyum çinkonun patinalı gri yüzey görünümü ile yapılarda mükemmel uyum sergilenir.  

“Vestis Grey” renk serisi ile patinalı gri yüzey ve 40 yıl anti korozyon garantisi bir arada.

 

 

 

 

Vestis Graphite Black

Eşi benzeri olmayan, pürüzsüz, muazzam antrasit siyah görünüme sahiptir. Heyecan verici mat siyah yüzeyi ile etkileyici görsellik yakalanır.

“Vestis Graphite Black” renk serisi ile gerçek siyah tonu ve 40 yıl anti korozyon garantisi bir arada.

 

 

3 boyutlu, küçük kristal yüzeyler ile çatılarda olduğu gibi cephe uygulamalarında da fark yaratılır. Dizaynda özgürlük alanını genişleten, alışılmışın dışında ve mimariye değer katan yüzeylerdir. UV dayanımı, 40 yıl anti korozyon ve renk garantisi ile güvenle uygulanır.

 

K2, standart polyester boya kaplamadan ayrılan çok uzun ömürlü bir kaplamadır. Son katman 35 mikron olan K2 kaplaması, gelişmiş yüzey performansı, esneklik ve sıra dışı UV dayanımı sunar. İçinde kullanılan pigment 40 yıllık korozyon garantisi sağlar. Katkılar, boyalı alüminyumdan farkını koyar. Bu tamamlayıcılar, üretim hızı, UV dayanımı, yüzey parlaklığı ve çizikler, kimyasal ve tuza dayanımı oluştururlar.

 

 

Vestis - Çatı Kaplama Alternatifleri