VESTIS - MAZZONETTO METAL

VESTIS - MAZZONETTO METAL

İtalyan Mazzonetto S.p.a. 30 yıldan fazla süredir yapı sektörü için mimari metaller üretip satışını yapmaktadır. Mazzonetto, araştırmalara yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği yeni ve inovatif ürünler sayesinde şu anda Avrupa’da metal piyasasında lider firmalar arasındadır.

Mazzonetto, kendi araştırma ekibinin dışında da, yapı teknolojisinde bulunan uzman danışmanlar ile birlikte Venedik’teki IUAV üniversitesinde araştırma çalışmaları yapmaktadır.

Firmanın misyonu, mimarlara mümkün olan en iyi çatı ve cephe kaplama ürünlerini sunmaktır.

Bu felsefenin sonucu olan Vestis, yüksek performanslı, özel olarak odaklanılmış son görünümü ile uzun ömürlülüğü garanti eder.

Mazzonetto S.p.a. mimar, tekniker ve mühendisleriyle planlama ve ürünlerin kullanımı için en iyi çözümleri sunan  ATR (Çatı ve Cephe Teknik Departmanı) isimli kendi teknik departmanına sahiptir.

Bu departman Vestis’i kullanacak tüm planlamacıların, farklı projelere en iyi çözümleri sunabilmeleri için ATR içerisinde yardımcı olmaktadır.

2013 yılında da İtalya’da ilk ve tek Multi-Metal Eğitim Semineri - PROFESSIONEL LATTONERIA hizmetini vermiştir. Çatı ve Cephe konusunda uzman teknik departman, konsept aşamasından uygulama detaylarına kadar tüm mimar ve uygulayıcılara destek vermektedir.

Vestis, sağladığı korumanın yanında metal gövdenin görüntüsünü de farklı kılan, geniş renk ve renk tonu yelpazesi ile görüntüsü ayırt edilebilen, özel bir kaplamayla korunan ve alüminyum maddeden oluşan yassı haddelenmiş bir yapı endüstrisi ürünüdür. Vestis, yapı sektörü için yassı haddelenmiş ürünler içerisinde, UNI EN 485-2 ve UNI EN 573-3 standartlarına göre çok yüksek kaliteli bir performans bir üründür.

En iyi Kimyasal ve Mekanik Özelliklere Sahip Alaşımlarda (çekme, uzama, bükülme, direnç, eğilme, korozyon) EN ve ECCA Standartlarında Üretilir. CE, ISO 9001 ve ISO 14001sertifikalarına sahiptir.

Sıkı kalite kontrol protokolü sayesinde, Mazzonetto S.p.a ürünün yağmur oluk sistemleri, çatı ve cephe kaplaması için en ideal ürün olduğunu garanti etmektedir.

Vestis’in öne çıkan özellikleri:

  • Kolay şekil alması ve özel renkleri ile mimarlara maksimum ifade özgürlüğü sunar,
  • Uzun ömürlü,
  • Son derece hafif,
  • Bakım gerektirmez,
  • Renkler solmaz ve ilk günkü canlılığını korur,
  • Korozyon ve renk solmalarına karşı 40 yıl garanti,
  • Her türlü çiziğe karşı oldukça dayanıklı,
  • Demir dışı metallerle karşılaştırıldığında oldukça rekabetçi,
  • Çevre dostu ve çevreye uyumlu

Vestis Teknik Katalog

 

Vestis - Çatı ve Dış Cephe Kaplama malzemeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız