Çatı Kaplama

ROOFINOX PASLANMAZ ÇELİK ÇATI KAPLAMA MODELLERİ

 

Roofinox Classic Çatı Kaplama

Eşsiz fırça ile yuvarlanmış yüzeyi sayesinde 4 kat daha fazla mat olarak görünür. Uygulama işlemi çok kolaydır çünkü Roofinox %20 daha yumuşaktır. Makine ve takım aşınması azaltılmıştır. %88 daha az parlaklık seviyesi için özel yüzey alternatifi sunar.

Fırça Haddeli Paslanmaz Çelik özelliği kendini temizleme etkisi yaratır. Özel üretim prosesi nedeniyle %100 doğal yüzey (lamine edilmemiş) sunar. Modifiye edilmiş üretim süreci daha yüksek korozyon direnci sağlar. Mükemmel lehimlenebilirlik için özel yüzey yapısına sahiptir. Son derece kolay temizlenir.

 

Roofinox Pearl Çatı Kaplama

Benzersiz boncuk püskürtme yüzeyi sayesinde ultramat görüntüsü vardır. İşlemesi çok kolay, çünkü Roofinox %20 daha yumuşaktır.

Makine ve takım aşınması azaltılmıştır.Özel yüzeyi sayesinde piyasada en düşük yansımaya sahiptir. Özel üretim işlemleri sayesinde %100 doğal yüzey (lamine edilmemiş) sunar.

Modifiye edilmiş üretim süreci daha yüksek korozyon direncini garantiler. Mükemmel lehimlenebilirlik için özel yüzey yapısı vardır. Son derece kolay temizlenir.

 

Roofinox Plus 0,4 mm Çatı Kaplama

0,0157 "kalın paslanmaz çelikten oluklu yüzeyi sayesinde yüzey tutarlılığında önemli bir artış sağlar. Üstelik metrekare başına %20 tasarruf etmenize yardımcı olur.

Roofinox Plus 0,4 mm ürünündeki daha pürüzsüz bir görünüm için optik ışık kırılması malzemede dikkat çeken bir diğer özelliktir. Ayrıca yüzeyin damarlı yapıss olası uygulama hatalarını da saklar.

Uygulama esnasında oldukça dayanıklı olan bu model, fırtınalara karşı da daha dirençlidir. Kabartmalı yüzeyi mükemmel bir lehimlenebilirlik özelliği katmaktadır.

 

Roofinox Zinn Çatı Kaplama

Patina zarif bir kalay grisi yüzeyi yaratır. Havaya maruz kaldıkça patina süreci devam eder.

Tüm çatı tipleri için ideal. Kalay kaplama mükemmel bir krom çeliğine ilave edilmiştir. Nikelsiz paslanmaz çelik fiyatl avantajı sunar.

Kalay kaplama sayesinde mükemmel lehimlenebilirlik %100 geri dönüştürülebilir

Roofinox Paslanmaz Çelik Dış Cephe Kaplama Modelleri