ÇATI VE CEPHE KAPLAMA MALZEMELERİ

Çatı ve Cephe Kaplama Malzemeleri

 

Karace 2013 yılından beri nitelikli mimari çatı ve cephe kaplama malzemelerinin Türkiye temsilciliği ve satışını yapmaktadır. Çatı ve Cephe Uygulamalarında sizlere en uygun çözümleri sunmak için teknolojiyi ve sektörün yeniliklerini takip eder. 10 yıldır sektöründe lider firmaların Türkiye temsilciliğini yapmakta olan Karace hem malzeme hem makine desteği ile uçtan uca sunduğu çözümlerle hayatınızı kolaylaştırır.


VMZINC
Titanyum Çinko

178 senedir titanyum çinko üreten Umicore Grup’un “Yapı Ürünleri” Biriminin Uluslararası bir markası olan VMZINC, geleceğin mimari malzemesi olarak değerlendirilmekte ve mimari açıdan sınırsız yaratıcılığa olanak sağlamakta ve kırsal alanlarda 120 yılı aşkın ömre sahiptir.


ROOFINOX
Paslanmaz Çelik

Roofinox  - Roof ve inox kelimelerinin birleşmesinden oluşmuştur. En önemli ayırt edici özelliği, Alaşımın içindeki kromun  havada ki oksijen ve su ile birleşerek üzerinde görünmez koruyucu bir tabaka oluşturması ve korozyon direncini arttırmasıdır.


VESTIS
Mazzonetto Metal

İtalyan Mazzonetto S.p.a. Bünyesindeki Vestis,Çatı ve Cephelerde Kullanılmak Üzere En iyi Kimyasal ve Mekanik Özelliklere Sahip
Alaşımlarda EN ve ECCA Standartlarında Üretilir.


MAVIS
Çelik

İtalyan Mazzonetto S.p.a. Bünyesindeki Mavis, Uzun Arge Çalışmaları Neticesinde Çatı ve Cephelerde Kullanılmak Üzere, Olağanüstü Özelliklere Sahip Malzemeyi Mimarların Beğenisine Sunmaktadır. 

 

 

 

Çatı Aksesuarları